HIRSZENBERG Samuel

HIRSZENBERG Samuel
LOT 40
ID: 050040

HIRSZENBERG Samuel BIOGRAFIA

Tytuł:Capri (1901)
Technika:olej, płótno
Wymiary:40,5 x 61,5 cm
57,3 x 78,3 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "S. Hirszenberg - Capri - 1901"
Na odwrocie l.śr. fragment historycznej metki wystawowej z 1908 r.