50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 42 | ID: 050042 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Port w Szczecinie (1920) |
| Technika: | gwasz, tempera, pastel, tektura |
| Wymiary: | 35 x 27,5 cm 69 x 58,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1920" | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 9000 zł |