50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 42
ID: 050042

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Port w Szczecinie (1920)
Technika:gwasz, tempera, pastel, tektura
Wymiary:35 x 27,5 cm
69 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1920"
Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:9000 zł