50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 44 | ID: 050044 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Morze (1941) |
| Technika: | gwasz, tempera, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 35,4 x 50,3 cm 48,5 x 63 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S Jaxa" [sygnatura wyblakła, słabo widoczna] Datowany p.d.: "1941" Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego. | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |