50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 44
ID: 050044

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Morze (1941)
Technika:gwasz, tempera, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35,4 x 50,3 cm
48,5 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S Jaxa" [sygnatura wyblakła, słabo widoczna]
Datowany p.d.: "1941"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego.
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:7000 zł