50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 43 | ID: 050043 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Noc na morzu (1937) |
| Technika: | gwasz, tempera, tektura |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 40 x 49,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1937" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |