50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 43
ID: 050043

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Noc na morzu (1937)
Technika:gwasz, tempera, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
40 x 49,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1937"
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:12000 zł