50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

BORYSOWSKI Stanisław

BORYSOWSKI Stanisław
LOT 69
ID: 050069

BORYSOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Zima w miasteczku
Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 82
73,5 x 89 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Borysowski"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty
Cena wywoławcza:3400 zł
Cena uzyskana:4400 zł