50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
CZAJKOWSKI Stanisław
LOT 45 | ID: 050045 |
CZAJKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z wiatrakiem |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 37,5 x 45,5 cm 51,5 x 59,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "ST. CZAJKOWSKI" | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |