50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław
LOT 46
ID: 050046

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Podkrakowska wieś (1923)
Technika:olej, tektura
Wymiary:55,7 x 58 cm
73 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Paciorek 923."
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:4000 zł