50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

GARBOLIŃSKI Wiesław

GARBOLIŃSKI Wiesław
LOT 96
ID: 050096

GARBOLIŃSKI Wiesław BIOGRAFIA

Tytuł:Konopielka (1996)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100,5 x 81 cm
114 x 94 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W. GARBOLIŃSKI 1996 r"
Opisany na blejtramie: "W. GARBOLIŃSKI"; "KONOPIELKA"
Cena wywoławcza:16000 zł
Cena uzyskana:16000 zł