50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
GARBOLIŃSKI Wiesław
LOT 96 | ID: 050096 |
GARBOLIŃSKI Wiesław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Konopielka (1996) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100,5 x 81 cm 114 x 94 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "W. GARBOLIŃSKI 1996 r" Opisany na blejtramie: "W. GARBOLIŃSKI"; "KONOPIELKA" | |
| Cena wywoławcza: | 16000 zł |
| Cena uzyskana: | 16000 zł |