50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 12
ID: 050012

Tytuł:Dzieci - malarczyk i alegorie (1924)
Technika:olej, tektura
Wymiary:17 x 37 cm
25,5 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofmann | 1924"
Cena wywoławcza:24000 zł
Cena uzyskana:40000 zł