50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 12 | ID: 050012 |
| Tytuł: | Dzieci - malarczyk i alegorie (1924) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 17 x 37 cm 25,5 x 46 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofmann | 1924" | |
| Cena wywoławcza: | 24000 zł |
| Cena uzyskana: | 40000 zł |