50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 13
ID: 050013

Tytuł:Rybacy w Tel Awiwie (1941)
Technika:olej, tektura
Wymiary:7,7 x 21,7 cm
18,5 x 32,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman"
Opisany p.d.: "Telaviv"
Na odwrocie szkic malarski mężczyzny z koniem.
Opisany na odwrocie: "62 Rybacy Tel Aviv | 1941"; "TEL AVIV | 1941 | RYBACY"
Śr.d. na licu widoczne niewielkie uszkodzenie podłoża.
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:15000 zł