50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 13 | ID: 050013 |
| Tytuł: | Rybacy w Tel Awiwie (1941) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 7,7 x 21,7 cm 18,5 x 32,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" Opisany p.d.: "Telaviv" Na odwrocie szkic malarski mężczyzny z koniem. Opisany na odwrocie: "62 Rybacy Tel Aviv | 1941"; "TEL AVIV | 1941 | RYBACY" Śr.d. na licu widoczne niewielkie uszkodzenie podłoża. | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 15000 zł |