50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 16 | ID: 050016 |
| Tytuł: | Spowiedź żołnierza (1962) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 32,7 x 37,7 cm 41,2 x 46,4 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "1962 | Wlastimil | Hofman" | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Cena uzyskana: | 8500 zł |