LANGMAN Zygmunt

LANGMAN Zygmunt
LOT 63
ID: 050063

LANGMAN Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Echo (1901)
Technika:brąz, kamień (podstawa)
Wymiary:44,5 x 22 x 20 cm (z podstawą)
Sygnowany na tyle figury monogramem "ZL"
Opisany na tabliczce na podstawie.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna - dar od Bogusława Langmana, syna artysty.