LANGMAN Zygmunt

LANGMAN Zygmunt
LOT 64
ID: 050064

LANGMAN Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Tadeusz Stryjeński
Technika:brąz, kamień (podstawa)
Wymiary:46,5 x 21 x 20 cm (z podstawą)
Sygnowany (po prawej, na boku): "Z LANGAMAN" Opisany na tabliczce na podstawie.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna - dar od Bogusława Langmana, syna artysty.