51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
KARPIŃSKI Alfons
LOT 10 | ID: 051010 |
KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Różowe kwiaty w wazonie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 17,5 x 22,3 cm 29 x 34 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l. śr.: "a. Karpiński" Na blejtramie pieczątki Fabryki farb i przyborów malarskich Iskra & Karmański. | |
| Cena wywoławcza: | 4600 zł |
| Estymacja: | 5000 - 8000 zł  |