51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons
LOT 10
ID: 051010

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Tytuł:Różowe kwiaty w wazonie
Technika:olej, płótno
Wymiary:17,5 x 22,3 cm
29 x 34 cm (z oprawą)
Sygnowany l. śr.: "a. Karpiński"
Na blejtramie pieczątki Fabryki farb i przyborów malarskich Iskra & Karmański.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:4600 zł
Estymacja:5000 - 8000 zł
złóż zlecenie