51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 8 | ID: 051008 |
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Popołudnie przed dworkiem (1938) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24,5 x 35 cm 38 x 48 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA. | 1938." Opisany na odwrocie: "BronisRychterJanowska | 1938." Na odwrocie oprawy metka z odręcznym opisem: "BronisRychterJanowska | Wielkanoc na wsi [przekreślone] | Dworek w Toporzyskach" | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Estymacja: | 15000 - 20000 zł |