51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
NARKIEWICZ Edward
LOT 135 | ID: 051135 |
NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Koguty (2007) |
| Technika: | olej, akryl, płyta |
| Wymiary: | 65 x 50 cm 68 x 53 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Edward" Datowany p.d.: "2007" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |