51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
WÓJCIK Henryk
LOT 150 | ID: 051150 |
WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Baszta Stolarska w Krakowie |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 60 x 50,5 cm 70 x 60 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "HEN. WÓJCIK" Licytacja charytatywna na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt KTOZ w Krakowie. W przypadku tej pozycji nie będzie doliczana opłata aukcyjna. | |
| Cena wywoławcza: | 100 zł |