51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
PIEŃKOWSKI Ignacy
LOT 11 | ID: 051011 |
PIEŃKOWSKI Ignacy BIO | |
| Tytuł: | Martwa natura z bukietem i porcelaną |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 55 cm 76,5 x 87 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Ign Pieńkowski" Na odwrocie oprawy częściowo zachowana metka Towarzystwa Artystów Polskich "Sztuka" | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Estymacja: | 9000 - 12000 zł |