51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Jacek
LOT 7
ID: 051007

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Podwórze
Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 27 cm (w świetle passe-partout)
57,5 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "J. Malczewski"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:7000 zł
Estymacja:10000 - 15000 zł
złóż zlecenie