51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
MALCZEWSKI Jacek
LOT 7 | ID: 051007 |
MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Podwórze |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 35 x 27 cm (w świetle passe-partout) 57,5 x 46 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "J. Malczewski" | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Estymacja: | 10000 - 15000 zł |