51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
LOT 1 | ID: 051001 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan opatrujący rannego konia (1921) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 46 x 56 cm 62,5 x 72 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1921" | |
| Cena wywoławcza: | 17000 zł |
| Estymacja: | 20000 - 30000 zł |