51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
LOT 2 | ID: 051002 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kirasjer odpierający atak wilków (1925) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 36 x 48,5 cm 43,5 x 56 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1925" Na odwrocie pieczątka Salonu Obrazów Władysława Ratusińskiego w Częstochowie. Obraz po konserwacji; widoczne wypaczenie podłoża. | |
| Cena wywoławcza: | 14000 zł |
| Estymacja: | 18000 - 25000 zł |