51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

LOT 3
ID: 051003

Tytuł:Głowa siwka (1940)
Technika:olej, tektura
Wymiary:40 x 35,7 cm
62 x 54,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 23/VI 40"
Śr.g. (w okolicy oka konia) widoczne drobne ubytki malatury.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:10000 zł
Estymacja:15000 - 20000 zł
złóż zlecenie