51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
LOT 3 | ID: 051003 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Głowa siwka (1940) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 40 x 35,7 cm 62 x 54,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 23/VI 40" Śr.g. (w okolicy oka konia) widoczne drobne ubytki malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 10000 zł |
| Estymacja: | 15000 - 20000 zł |