51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
SŁABIAK Juliusz
LOT 49 | ID: 051049 |
SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Polowanie par force |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 64 x 84,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Juliusz Słabiak" | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Estymacja: | 4000 - 6000 zł  |