51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz
LOT 49
ID: 051049

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Polowanie par force
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
64 x 84,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Juliusz Słabiak"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:3400 zł
Estymacja:4000 - 6000 zł
złóż zlecenie