51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
NIKIFOR Krynicki
LOT 40 | ID: 051040 |
NIKIFOR Krynicki BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Uczta malarzy |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 25 x 15,7 cm 49 x 39 cm (z oprawą) |
| Opisany śr.: "KRNSOK NIENDO[nieczytelne] PAMATK | KOS[nieczytelne]ROL MAL ARZ K | KRENICA" Praca po konserwacji; widoczne ubytki podłoża przy dolnej krawędzi oraz pojedyncze uszkodzenia papieru w obrębie kompozycji. | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Estymacja: | 8000 - 15000 zł  |