51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
KLIMEK Ludwik
LOT 90 | ID: 051090 |
KLIMEK Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bitwa Amazonek (1973) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 90 x 117 cm 107 x 134 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "KLIMEK | 73" Opisany na blejtramie: "Combat des Amazones"; "L. KLIMEK" | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Estymacja: | 15000 - 20000 zł  |