51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
MICHALIK Marian
LOT 140 | ID: 051140 |
MICHALIK Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chmury nad równiną (1990) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 41,3 x 62,5 cm (w świetle passe-partout) 70 x 90 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Michalik ‘90" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |