51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

MICHALIK Marian

MICHALIK Marian
LOT 140
ID: 051140

MICHALIK Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Chmury nad równiną (1990)
Technika:pastel, papier
Wymiary:41,3 x 62,5 cm (w świetle passe-partout)
70 x 90 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Michalik ‘90"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2000 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie