51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
MOKWA Marian
LOT 70 | ID: 051070 |
MOKWA Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kuter rybacki na morzu (1935) |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 54 x 65 cm 65 x 76,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Mokwa | 1935" Na odwrocie oprawy metka z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Estymacja: | 12000 - 18000 zł  |