51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

MOKWA Marian

MOKWA Marian
LOT 70
ID: 051070

MOKWA Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Kuter rybacki na morzu (1935)
Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier
Wymiary:54 x 65 cm
65 x 76,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Mokwa | 1935"
Na odwrocie oprawy metka z opisem obrazu.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:9000 zł
Estymacja:12000 - 18000 zł
złóż zlecenie