51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
BRATKOWSKI Roman
LOT 73 | ID: 051073 |
BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zatoka Neapolitańska |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 36 x 27 cm 48,5 x 38,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "R. Bratkowski" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Estymacja: | 2000 - 4000 zł |