51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
BRATKOWSKI Roman
LOT 72 | ID: 051072 |
BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Księżyc nad San Giorgio Maggiore (1931) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 35 x 44,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "R. Bratkowski. S. Giorgio 1931" Na odwrocie oprawy metka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie. | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Estymacja: | 2000 - 4000 zł |