51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

BRATKOWSKI Roman

BRATKOWSKI Roman
LOT 72
ID: 051072

BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Księżyc nad San Giorgio Maggiore (1931)
Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
35 x 44,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "R. Bratkowski. S. Giorgio 1931"
Na odwrocie oprawy metka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1800 zł
Estymacja:2000 - 4000 zł
złóż zlecenie