51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
GAŁEK Stanisław
LOT 17 | ID: 051017 |
GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z Podhala |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 44,5 x 59,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "ST. GAŁEK" Opisany na odwrocie: "St Gałek" | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Estymacja: | 9000 - 12000 zł  |