51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław
LOT 17
ID: 051017

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Podhala
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
44,5 x 59,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "ST. GAŁEK"
Opisany na odwrocie: "St Gałek"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:7000 zł
Estymacja:9000 - 12000 zł
złóż zlecenie