51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław
LOT 16
ID: 051016

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Morskie Oko
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49,7 cm
50 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:14000 zł
Estymacja:18000 - 25000 zł
złóż zlecenie