51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 59 | ID: 051059 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przed cerkwią w Posadzie Rybotyckiej |
| Technika: | akwarela, gwasz, kredka, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 49 x 70 cm 62,5 x 83,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S. Gibiński" Opisany na odwrocie: "Posada Rybotycka | Cerkiew" Na odwrocie fragment pieczęci krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Estymacja: | 3000 - 5000 zł  |