51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław
LOT 59
ID: 051059

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Przed cerkwią w Posadzie Rybotyckiej
Technika:akwarela, gwasz, kredka, papier naklejony na tekturę
Wymiary:49 x 70 cm
62,5 x 83,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"
Opisany na odwrocie: "Posada Rybotycka | Cerkiew"
Na odwrocie fragment pieczęci krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2600 zł
Estymacja:3000 - 5000 zł
złóż zlecenie