51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
JANOWSKI Stanisław
LOT 61 | ID: 051061 |
JANOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W podgórskiej wiosce |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 26,4 x 39 cm 29 x 42,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Janowski" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |