51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 82 | ID: 051082 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zamek Grodziec |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 40 x 30 cm (w świetle passe-partout) 57 x 47 cm (z oprawą) |
| Sygnowany ołówkiem p.d.: "St. Żurawski" Opisany ołówkiem p.d.: "Grodziec Zamczysko" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł  |