51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 81 | ID: 051081 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż ze wzgórzami |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 22,5 x 30 cm (w świetle passe-partout) 38,5 x 45,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Żurawski" | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Estymacja: | 1500 - 3000 zł  |