51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław
LOT 81
ID: 051081

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż ze wzgórzami
Technika:akwarela, papier
Wymiary:22,5 x 30 cm (w świetle passe-partout)
38,5 x 45,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Żurawski"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1200 zł
Estymacja:1500 - 3000 zł
złóż zlecenie