51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 78 | ID: 051078 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rozmowa |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 99 x 83 cm 119 x 104 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski" Na odwrocie trzy metki, w tym metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1934 roku. Na blejtramie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Estymacja: | 8000 - 12000 zł  |