51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 80 | ID: 051080 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret z kokardą |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier |
| Wymiary: | 49 x 35,8 cm (w świetle passe-partout) 71,5 x 56,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Żurawski" Portret stanowi wizerunek Krystyny Rumian-Łukasiewicz-Szancenbach (1917-1986), żony Jana Szancenbacha. | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł  |