51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

GROTT Teodor

GROTT Teodor
LOT 26
ID: 051026

GROTT Teodor BIOGRAFIA

Tytuł:Maki (1910)
Technika:akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:47,5 x 65 cm
58 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Teod. Grott | 910."
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:5000 zł
Estymacja:6000 - 7000 zł
złóż zlecenie