51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
GROTT Teodor
LOT 27 | ID: 051027 |
GROTT Teodor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż jesienny |
| Technika: | akwarela, karton |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 39,5 x 54,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Teod Grott" | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |