51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
LOT 110 | ID: 051110 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z zielonym jabłkiem (1944) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 41 x 30 cm 45,7 x 35,2 cm (z oprawą) |
| Opisany na odwrocie: "Ten obraz podarował mojej Matce | [nieczytelne] ojciec Prof. Wiktora Zina | twórcy obrazu - Piotr Zin w r. 1946. | [nieczytelne] | 21 lipca 1989 r." Widoczne drobne ubytki malatury oraz ślad po zagięciu podłoża (l.d.). | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |