51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

LOT 110
ID: 051110

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z zielonym jabłkiem (1944)
Technika:olej, tektura
Wymiary:41 x 30 cm
45,7 x 35,2 cm (z oprawą)
Opisany na odwrocie: "Ten obraz podarował mojej Matce | [nieczytelne] ojciec Prof. Wiktora Zina | twórcy obrazu - Piotr Zin w r. 1946. | [nieczytelne] | 21 lipca 1989 r."
Widoczne drobne ubytki malatury oraz ślad po zagięciu podłoża (l.d.).
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2200 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie