51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
LOT 106 | ID: 051106 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kaplica |
| Technika: | tusz, akwarela, papier |
| Wymiary: | 29,5 x 21 cm 54,5 x 43,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wiktor Zin" | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |