51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

LOT 106
ID: 051106

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Kaplica
Technika:tusz, akwarela, papier
Wymiary:29,5 x 21 cm
54,5 x 43,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wiktor Zin"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2200 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie