51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
LOT 108 | ID: 051108 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Szczyty górskie (1978) |
| Technika: | tusz, papier naklejony na karton |
| Wymiary: | 20 x 31,3 cm 22 x 31,5 cm (w świetle oprawy) 29 x 39 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 1978 r" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |