51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

LOT 108
ID: 051108

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Szczyty górskie (1978)
Technika:tusz, papier naklejony na karton
Wymiary:20 x 31,3 cm
22 x 31,5 cm (w świetle oprawy)
29 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 1978 r"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1800 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie