51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 14 | ID: 051014 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Odpoczynek |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 69,3 cm 66 x 86,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.g.: "W. Wodzinowski" Opisany ołówkiem na odwrocie, jedynie częściowo czytelnie: "Obraz ten jest pracą mego ojca…" Widoczne przetarcie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Estymacja: | 6000 - 8000 zł |