51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty
LOT 15
ID: 051015

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Tytuł:Melodia
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
45,5 x 60 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W Wodzinowski"
Widoczne przetarcie malatury.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2400 zł
Estymacja:3000 - 5000 zł
złóż zlecenie