51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 15 | ID: 051015 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Melodia |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 45,5 x 60 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "W Wodzinowski" Widoczne przetarcie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Estymacja: | 3000 - 5000 zł |