51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
PAŁKA Witold
LOT 127 | ID: 051127 |
PAŁKA Witold BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bankiet (2008) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 80 x 100 cm 97 x 117,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.g.: "Pałka W. | 2006" | |
| Cena wywoławcza: | 16000 zł |
| Estymacja: | 18000 - 25000 zł  |