51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia
LOT 13 | ID: 051013 |
ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wnętrze salonu |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 23 x 29,5 cm 26 x 33 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Zofia Albinowska" | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |