I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
CHRZANOWSKI Antoni
LOT 5 | ID: KDA001 |
CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lipnica Murowana (1938) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 49 x 69 cm (wymiary w świetle passe-partout) 75 x 94,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany l.d.: "Antoni Chrzanowski 1938 | Lipnica Murowana" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1900 - 2600 zł |